Jarní cena otevře konečně závodní sezónu.

Mára Němeček – Moto Prosek

Po dlouhé koronavirové pauze se přeci jen závodníci dočkají startu sezóny na Masarykově okruhu v Brně. Proč nepíšu, že se dočkají všichni příznivci a fanoušci Road Racingu? Inu protože ti, společně s většinou fotografů a novinářů mají smůlu a na závody se nepodívají díky opatření, jenž vyvolalo šílenství kolem viru Covid 19. Bude ale otevřena restaurace s vyhlídkou, která se nachází přímo naproti startovnímu roštu! A aby návštěvníci této restaurace měli přehled o dění na trati, tak bude ozvučena a o komentář se postará skvělý Richard Karnok, šéfredaktor RoadRacing.sk

Marek Červený – WRP Wepol Racing

Při pohledu do zveřejněných startovních list je vidět, že si skoro nikdo nenechá ujít první závod sezóny a jak už je zvykem, kromě jezdců road racingu se po Masarykově okruhu budou prohánět i specialisté na dromy. Největší hvězdou bude určitě Karel Hanika, jezdec týmu YART Yamaha, účastník prestižního šampionátu FIM-EWC. Ve stejném šampionátu jezdí i Philipp Steinmayr. Dá se říct, že ve startovních listinách chybí pouze Kamil Holán, Ondřej Ježek, Michal INDI Dokoupil a Veronika Hankocyová. Aktuální startovní listina zde. Převzato ze stránek kolegyně a kamarádky EVA-MOTO.COM Eva bude v Brně přítomná a určitě se na jejich stránkách dočtete aktuality z dění na trati.

Tomáš Šubrt – letos už bude startovat v kategorii nad 600ccm

Vzhledem k tomu, že já jsem akreditaci na tento podnik, tak jako většina žadatelů nedostal, pokusím se nafotit alespoň pár fotografií z míst, kde to bude povolené.

Petr Najman – letos nově v šestkách na Triumph Daytona 675

Všem jezdcům přeji super víkend a parádní závody, ať vše klapne podle jejich představ a pevně věřím, že tohle bude poslední závod Road Racingu bez diváků a s minimem fotografů či novinářů.

David Hanzalík „PREDATOR“

Na shledanou v Kopčanech!!!

Od dětství mám rád motoristický sport, před 15 lety jsem jej zkombinoval s fotografováním. Focení mi přináší radost i adrenalin. Rychlost, akci, emoce i krásné ženy, to vše vás učím zachytit hledáčkem fotoaparátu. >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.