Konec zimního spánku !

YAMAHA
EWC 8h Slovakiaring

Jaro už se pomalu chystá převzít vládu a většina nás, šílenců s fotoaparáty už si nějakou dobu plánuje, kam letos vyrazí fotit na závody.

Přiznám se, že můj diář už se také pěkně plní. Hlavní náplní mého focení bude, tak jako loni, Road Racing. Sezóna začíná v Brně na Automotodromu už 12. – 14. dubna. Je to po zimě první svezení, tak se máme všichni na co těšit. Boxy praskají ve švech a po trati se od pátku prohání desítky, nebo spíše stovky motocyklů. Zpestřením budou závody International Sidecar Trophy .

Jarní cena Brna
Kuba Gottvald – Jarní cena Brna 2018

V dubnu mám naplánované ještě jedno focení motorek, konkrétně Alpe Adria šampionát u sousedů na Slovakia Ringu. Jedná se o první díl znovu populární série, která se pod vedením nového promotéra, LUTEC, dere nahoru. Bližší informace se dozvíte zde. Tento závod bude pro mnoho jezdců a týmů tréninkem na květnovou osmihodinovku. Proto zde bude k vidění opravdu dost skvělých jmen.

Julian Mayer
Julian Mayer – Alpe Adria Slovensko 2018

8 HOURS OF SLOVAKIA RING 2019

Jak zní plný název závodu, který je v kalendáři FIM EWC hned po slavné 24h Le Mans, která se jede už 20. – 21. dubna, je první opravdu velká akce tohoto roku. Tento svátek motocyklového sportu je na programu hned začátkem 9. – 11. května. Na tento víkend se opravdu těším, protože kromě vytrvalostního závodu motocyklů se ve stejném termínu pojede na Slovakia RinguFIA WTCR – světový pohár cestovních automobilů!!! Naprosto nevídaná věc, která se zřejmě už nikdy v budoucnu nebude opakovat.

TSR Honda
8 hours of Slovakia RIng 2018 – F.C.C. TSR Honda France

Tolik k mému programu focení motoristických akci v měsíci dubnu a začátku května. Květen bude opravdu velmi bohatý na závody, ale o tom zase někdy jindy.


Od dětství mám rád motoristický sport, před 15 lety jsem jej zkombinoval s fotografováním. Focení mi přináší radost i adrenalin. Rychlost, akci, emoce i krásné ženy, to vše vás učím zachytit hledáčkem fotoaparátu. >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.