Spanilá jízda Prahou aneb PragoVespa 9 a 1/2

VESPA – legendární skútr

I přes hodně nepříznivé podmínky, celý den pršelo, se v sobotu 20. června sešli majitelé a příznivci legendárního skútru VESPA. Vespa club Praha, pořadatel tradiční PragoVespy, akce pro majitele a fanoušky této kultovní značky, která se letos,díky kovidu neuskuteční, uspořádat alespoň spanilou jízdu Prahou.

Jedeme Štěpánskou na Václavák

Spanilá jízda měla velký úspěch. Prahou projelo více než 250 skútrů a dokonce i jedno auto značky Vespa. Vespa 400, jediné vyráběné auto této slavné značky. Vyrábělo se čtyři roky, ale neprosadilo se na trhu a tak byla začátkem šedesátých let minulého století výroba ukončena. Dnes je ceněný mezi sběrateli.

VESPA 400malé a jednoduché autíčko díru do světa neudělalo

Účastníci jízdy se zastavili na Václavském náměstí, kde byla cca 30 minutová přestávka, tam byla možnosti si stroje prohlédnout a nafotit. Příští rok už proběhne plnohodnotná akce PRAGOVESPA 2021. Proběhne v termínu 18. – 20. června, bude to jubilejní, desátý ročník, tak si termín napište do kalendáře, máme se určitě na co těšit.

Na Václaváku bylo plno

Malá galerie je zde.

Od dětství mám rád motoristický sport, před 15 lety jsem jej zkombinoval s fotografováním. Focení mi přináší radost i adrenalin. Rychlost, akci, emoce i krásné ženy, to vše vás učím zachytit hledáčkem fotoaparátu. >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.